PAMiR7000

HOME | KONTAKT | KE STAŽENÍ | CHATA VERCHOVINA | PŮJČOVNA | CHATA BASE CAMP BESKYDY VISALAJE

BASE CAMP BESKYDY, VISALAJE

SILVESTR 2021 MAX. 4 NOCI 7500 CZK

VÍKEND ZIMA 2 NOCI 3300 CZK

TÝDEN ZIMA MAX 6 NOCÍ 8200 CZK

VÍKEND LÉTO 2 NOCI 3000 CZK

TÝDEN LÉTO MAX 6 NOCÍ 7500 CZK

Vratná kauce na úhradu materiálních škod 3000 CZK

+420777594070

info@pamir7000.cz

> BASE CAMP BESKYDY

CHATA BASE CAMP BESKYDY NA VISALÁJÍCH

Base Camp

Chcete trávit své volno v srdci Beskyd, na Visalájích, v nadmořské výšce 750 m a přesto v místě celoročně dostupném po asfaltové silnici? Naše úplně nově postavená chata Base Camp Beskydy s výhledem přímo na Lysou horu se nachází v místě, které je ideální pro zimní i letní odpočinek. Pohodlně se zde ubytují 4 osoby, lze ovšem i v 6 lidech.

Chata má hlavní místnost a malou oddělenou koupelnu s vanou a WC. Před chatou je malá terasa s lavicemi a stolem. Vybavení chaty: velký stůl a židle pro 6 osob, 2 patrové postele, kdy horní 2 lůžka mají šíři 90 cm a spodní 2 lůžka mají šíři Queen size, tedy 110 cm a lze na nich nocovat v páru či zde uspat 2 děti. Maximální kapacita je tedy 6 osob. Kuchyňská linka s nádobím a příbory, varná konvice, lednice s mrazákem, dvouplotýnkový vařič na propan butan, dřez s tekoucí teplou vodou.

Vytápění je řešeno pomocí elektrických infrapanelů se stylovými motivy vlka a rysa, kteří do Beskyd patří, a ohřev vody pomocí bojleru. Spotřeba elektřiny je zohledněna ve vyšších zimních cenách pronájmu.

Ložní prádlo pokytneme my, přezůvky do chaty a ručníky si vezměte vlastní.

Parkování je řešeno na parkovišti hotelu cca 150 m daleko (návštěvníci chaty zde mohou parkovat).

Pobyt s domácím zvířetem: není možné.

Base Camp

Služby v okolí:

Chata Visalajka - jídlo a posezení v hospodě 100 m

Hotel Visalaje - jídlo a posezení v hospodě 100 m

Lyžařský vlek s přírodním sněhem 300 m

Base Camp

Letní vyžití: horská kola, turistika (Gruň, Travný, Bílý kříž, Lysá hora), sbírání hub, hardcore horolezectví na Vlčích skalách.

Zimní vyžití: skitouring na Travný a Lysou horu, běžkařské túry na Bílý kříž, Gruň, Švarnou Hanku a Bumbálku (frézované stopy), nebo hřebenem Těšínských Beskyd či Polomů (neupravované), LYŽOVÁNÍ na vleku Visalaje (300 m daleko), Sihly-Radegast (1,5 km daleko), Zlatník (3 km daleko), sáňkování na svahu nedaleko chaty nebo běžkování na orchidejových loukách pod chatou (někdy bývá stopa)

Base Camp Base Camp Base Camp

copyright PAMIR7000, anno 2021