PAMiR7000

HOME | KONTAKT | KE STAŽENÍ | CHATA VERCHOVINA | PŮJČOVNA | ZPRÁVY Z AKCÍ

ZIMA 2024

LEDOVÉ LEZENÍ VE VYSOKÝCH TATRÁCH | SLOVENSKO

NÁCVIK LEDOVCOVÝCH TECHNIK VE VYSOKÝCH TATRÁCH | SLOVENSKO

LYŽAŘSKÉ TÚRY V KOSOVU

TURISTIKA 2024

TRADIČNÍ JARNÍ ALPY | RAKOUSKO

VODA A HORY JIŽNÍ ALBÁNIE - VJOSA A OSUMI

SVATÝ VÁCLAV NA BOSENSKÉ TRESKAVICI | BOSNA A HERCEGOVINA

> PROGRAM CK > PROGRAM 2024 > NÁCVIK LEDOVCOVÝCH TECHNIK

NÁCVIK LEDOVCOVÝCH TECHNIK, VYSOKÉ TATRY | SLOVENSKO

Klasická a každoročně se opakující akce určená pro přípravu na letní pobyt ve vysokých horách. Spolu s nácvikem ledovcových technik bude probíhat konzultace letních akcí. Nacvičované aktivity: navazování a postup ve skupině, slaňování, jištění na strmém svahu, zachycení pádu cepínem, záchrana z trhliny, sebezáchrana z trhliny.

5. - 7. dubna 2024, 2290,- Kč

>FOTOGALERIE

1. den, odpoledne odjezd z Ostravy na chatu ve Vysokých Tatrách, s ostatními účastníky sraz večer na chatě

2. den, celodenní nácvik ledovcových technik, nocleh na chatě

3. den, druhá část nácviku, v odpoledních – večerních hodinách odjezd domů.

Cena zahrnuje průvodce-instruktor, výcvik, metodické materiály, pojištění CK proti úpadku, organizační zabezpečení, zajištění nutných věcí pro výcvik (lana, smyčky apod.), ročenku VERTIGO.

Cena nezahrnuje ubytování (cca 15 EUR), stravu, zapůjčení výbavy.

Doprava do naplnění kapacity dodávky nabízíme spolujízdu s vedoucím na trase Ostrava - Tatry a zpět za podíl na naftě (zúčtuje se na akci), zájemci si mohou dohodnout místa v dodávce při přihlášení na akci stylem kdo dřív přijde ten dřív mele, jinak se počítá s vlastní dopravou každého účastníka

Pamírský horský klub: přihláškou na akci se člen výpravy stává členem Pamírského horského klubu. Toto členství je bezplatné, lze jej kdykoliv zrušit prostým oznámením o zrušení. Členství jej opravňuje k čerpání slev na další akce (5 %) a k nákupu outdoorového vybavení PAMIR7000 za klientské ceny kdykoliv po akci v budoucnu.

Ubytování je v horské chatě, budeme specifikovat později. Vždy možnost stravy a nápojů, spacák není nutný.

Pojištění není součástí ceny zájezdu, každý klient si řeší vlastní zdravotní/úrazové pojištění sám.

Nutné vybavení: mačky (stačí kloubové trekové, lepší jsou lezecké rámové), dlouhý turistický cepín, sedací úvazek, přilba, dvě karabiny, dvě smyčky délky 1-1,5m, dvě prusikové smyčky. Brýle a krém proti slunci.

Náročnost: jedná se o dvoudenní horský výcvik pohybu v ledovcových horách, kdy procvičíme základní techniky postupu, jištění a záchrany. Večer teoretická přednáška k dané problematice a konzultace letních expedic pro jejich účastníky.

Formality: na akci stačí OP. Zájemce o účast vyplní přihlášku a odešle ji do CK (stačí elektronicky), dále postupuje dle pokynů CK.

copyright PAMIR7000, anno 2023